Laatst bijgewerkt op 1/1/2016


LAATSTE NIEUWS

30/10
Het is mooi geweest
30/09
Wingene Koers
12/08
Tegenvallers
19/07
Ereplaatsen in Vlaamse Ardennen
24/06
Hernemen
14/06
Ronde de l'Oise geen succes
7/06
27ste in Rijmenam
31/05
Zware Ronde v Belgie
18/05
Olympia Tour geen succes
2/05
5de in PK
26/04
15de in GP Affligem
20/04
Goed Nederlands weekend
7/04
9de in Monts & Chateaux
29/03
Rode trui in Normandie
26/03
Normandie halfweg
24/03
Normandie na dag 2
20/03
50ste in Handzame
18/03
35ste in Nokere Koerse
16/03
16de in de Kattekoers
11/03
20ste inWanzele
08/03
32ste in Rucphen (Nl)
01/03
Kuurne: Out na 2x lek
22/02
Val in sprint
18/02
Aangepast programma
15/02
Start van het seizoen

Volgende Wedstrijden

CIAO !


Gastenboek

Coninental Cycling Team


3M Fanstore



 



Overzicht 3 jaar Aspiranten



Jaar
Wins
Podium
Top 5
Top 10
Top 15
Aantal wedstrijden
Gemiddeld aantal renners
2005 0 2 3 11 19 23 35
2004 0 4 5 12 15 18 27
2003 0 2 2 12 15 15 24


Alle wedstrijden

2005 / ASPI 14j uitslag deelnemers plaats Winnaar
24 September 8 30 Aalter A Pieters
18 September 10 26 Waardamme J Breyne
11 September 12 33 Wortegem J De Weer
4 September 7 28 Lovendegem A De Roose
28 Augustus 8 50 Meulebeke Z Waytens
21 Augustus 3 13 Laplaigne S Van De Waeter
14 Augustus 3 28 Cras Avernas S Van De Waeter
7 Augustus 9 47 Deftinge A Pieters
30 Juli 4 27 Brugge St Andries J Vanden Bussche
21 Juli 28 50 Herenthout VK wegrit N. Reynvoet
21 Juli 39 50 Herenthout VK tijdrit S. De Bie
17 Juli 9 35 Haaltert B. Van Goethem
10 Juli 12 48 Petegem-Deinze R. Demarez
3 Juli 20 49 Zwijnaarde PK koers J. Herrebaut
3 Juli 15 49 Zwijnaarde PK tijdrit N. Reynvoet
26 Juni 14 41 Brugge St Pieters R Demarez
29 Mei 11 34 Beveren M. De Pauw
22 Mei 8 28 Merelbeke D'hondt
14 Mei 14 28 Elsegem Breyne
8 Mei
17 (val) 26 Horebeke Pieters
1 Mei 13 30 Zeebrugge Breyne
16-April 7 42 Meigem
Breyne
10-April 12 16 Graauw Van Trijp
-
2004 / ASPI 13j uitslag deelnemers plaats Winnaar
05-Sep
7 30 Lovendegem Pieters
29-Aug 8 24 Vezin Druyts
15-Aug 2 32 Wervik Breyne
08-Aug 14 30 Pittem De Weer
01-Aug 2 21 St. Andries Vanneste
22 Juli 30 40 Oudegem VK E Van Laer
21 Juli 29 40 Oudegem VK Rit Callebaut
21 Juli 23 40 Oudegem VK TR Van Laer
18 Juli 3 21 Oostkamp Van Coppernolle
11 Juli 12 17 Petegem Reynvoet
4 Juli 5 27 Heusden PK E Callebaut
4 Juli 9 27 Heusden PK TR Callebaut
4 Juli 5 27 Heusden PK Rit Callebaut
27 Juni 11 46 St Pieters Lombaert
31 Mei 11 20 Rummen Druyts
29 Mei 2 20 Elsegem Callebaut
23 Mei 9 23 Horebeke Pieters
16 Mei 7 29 Merelbeke Callebaut
9 Mei 8 20 Beveren Van Goethem
2 Mei 33 (val) 33 Temse Renders
2003 / ASPI 12j uitslag deelnemers plaats Winnaar
05-Oct 12 30 Eine Pieters
27-Sep 13 35 Aalter Pieters
21-Sep 6 ? Polleur ?
14-Sep 7 20 Ottergem Pieters
07-Sep 8 23 Lovendegem Wytinck
31-Aug 7 13 Baardegem Van Coppernolle
24-Aug 9 25 Aaigem Pieters
17-Aug 2 22 Lierde Van Goethem
10-Aug 11 38 Pittem Lombaert
03-Aug 7 35 St-Andries Van Coppernolle
26 Juli 6 23 Heusden Van Goethem
20 Juli 3 12 Haaltert Wytinck
13 Juli 7 29 St Joris Lombaert
6 juli 6 23 Ertvelde E Pieters
6 juli 7 23 Ertvelde PK Rit Renders
6 juli 6 23 Ertvelde PK TR Pieters