Laatst bijgewerkt op 1/1/2016


LAATSTE NIEUWS

30/10
Het is mooi geweest
30/09
Wingene Koers
12/08
Tegenvallers
19/07
Ereplaatsen in Vlaamse Ardennen
24/06
Hernemen
14/06
Ronde de l'Oise geen succes
7/06
27ste in Rijmenam
31/05
Zware Ronde v Belgie
18/05
Olympia Tour geen succes
2/05
5de in PK
26/04
15de in GP Affligem
20/04
Goed Nederlands weekend
7/04
9de in Monts & Chateaux
29/03
Rode trui in Normandie
26/03
Normandie halfweg
24/03
Normandie na dag 2
20/03
50ste in Handzame
18/03
35ste in Nokere Koerse
16/03
16de in de Kattekoers
11/03
20ste inWanzele
08/03
32ste in Rucphen (Nl)
01/03
Kuurne: Out na 2x lek
22/02
Val in sprint
18/02
Aangepast programma
15/02
Start van het seizoen

Volgende Wedstrijden

CIAO !


Gastenboek

Coninental Cycling Team


3M Fanstore





Overzicht junioren wegwedstrijden 2009


2009 Plaats Uitslag Deelnemers Winnaar
22 Februari Mol Clubkampioenschap 2 50 M Debaene
1 Maart Kuurnse Leie omloop (IC 1.14) Val 149 M Hofland (Nl)
8 Maart Tienen-Zepperen (IC 1.14) 32 184 J Segers
15 Maart Ieper Andre Noyelle (IC 1.14) 29 186 S Roosen (Nl)
22 Maart Moerkerke Guido Reybrouck (IC 1.14) 21 185 M Hofland (Nl)
29 Maart Strijpen 6 145 J Lugten (Nl)
4 April Waarschoot 12 211 R De Marez
5 April Beernem 8 145 O Vandendriessche
--
10-13 April Ster Zuid-Limburg (IC 2.14)
Eindstand 8 187 D Van Baerle (Nl)
Knelpunten klassement 1 187 T Vanspeybroeck
(Berg, Puntenklassement) (6, 15) 187 T Wellens, B Chauvin
10 April Borlo proloog 51 187 A Leibovitz (USA)
11 April Borlo - Alt-Hoeselt rit 1 67 187 B Chauvin (Fr)
12 April Alt-Hoeselt - Wellen rit 2 33 187 J Breyne
13 April Montenaken - Borlo rit 3 5 187 S Provost
--
19 April Ville Pommeroeul (IC 1.1) 60 179 K Dejonghe
25 April Wortegem - Petegem 1 116 T Vanspeybroeck
--
30 April -3 Mei Giro della Toscane (IC 2.1)
Eindstand 4 156 G. Van Hoecke
30 April Livorno rit 1 5 156 J Nielsen
1 Mei Stabbia rit 2 78 156 Remondi
2 Mei Massa rit 3 61 156 N Rochi
3 Mei Rosignano Maritimo rit 4 68 (val) 156 E Bani
--
9 Mei Wortegem Koerse BVB 129 S Lapeire
17 Mei PK Gavere 3 91 J Stallaert
--
22 - 24 Mei Ster der Vlaamse Ardennen (IC 2.14)
Eindstand 3 G. Van Hoecke
22 Mei (Puntenklassement) (3) 165 G. Van Hoecke
Opbrakel rit 1 3 165 M Teunissen (Nl)
23 Mei Michelbeke rit 2 12 165 G. Van Hoecke
24 Mei Erwetegem Ploegentijdrit 9 165 AVIA
24 Mei Erwetegem rit 3 11 G. Van Hoecke
--
31 Mei BK Hooglede - Gits 8 195 J. Durant
7 Juni Ruislede 6 66 N Godderis
27 Juni Asse Relegem 6 33 M Hofland (Nl)
--
3 - 6 Juli Sint Martinus prijs Kontich (IC 2.1)
Eindstand 10 D Coenen
3 Juli Proloog 29 E Reynders (Nl)
4 Juli Rit 1 peleton K Welten (Nl)
5 Juli Ploegentijdrit 1 BALEN BC
5 Juli Rit 2 peleton E Reynders (Nl)
6 Juli Rit 3 peleton
--
12 Juli Vurste 3 90 J Persoon
15 Juli Vrasene 2 83 N Reynvoet
18 Juli Borsbeke 6 74 N Wytinck
19 Juli Strijpen 2 59 J Persoon
26 Juli Herzele Ronde Van Vlaanderen (IC 1.1) 15 198 J Stallaert
--
31 Juli - 2 Aug Liege - La Gleize (IC 2.1)
Eindstand 8 177 Z Waytens
31 Juli Aubel - Aubel 54 177 S De Bie
1 Aug Thimister Ploegentijdrit (12 km) 5 31 Frans Nat. Team
1 Aug Thimister - Thimister 16 177 E Hovmand (Dk)
2 Aug La Gleize - La Gleize 36 177 T Wellens
8 Aug Overijse 8 59 J Durant
12 Aug Dadizele Val 66 J Rathe (USA)
15 Aug Balegem 6 95 L. Poelman
--
21 - 23 Aug West-Brabantse Pijl Steenbergen (Nl)
Eindstand 12 135 O. Riesebeek (Nl)
21 Aug Rit 1 8 135 E. Reynders (Nl)
22 Aug Rit 2 (tijdrit 8.9 km) 21 135 K De Jonghe
22 Aug Rit 3 17 135 B Schoonbroodt
23 Aug Rit 4 22 135 J Bovenhuis
--
29 Aug Omloop Mandel Leie Schelde Meulebeke (1.1) 35 200 K Dejonghe
6 Sep Remouchamps-Ferrieres-Remouchamps (BVB) J Lugten
13 Sep Zemst-Laar (IC) 16 M Craeghs
--
19 - 20 Sep Keizer der junioren Koksijde (IC 2.1)
Eindstand S Lapeire
19 Sep Rit 1 Handzame
20 Sep Tijdrit Wulpen K De Jonghe
20 Sep Rit 2 Koksijde 16 L Verstraete
--
26 Sep Angreau - Honelles (BVB) J Stuyven
4 Okt Knesselare 2 60 E Theuns