Laatst bijgewerkt op 1/1/2016


LAATSTE NIEUWS

30/10
Het is mooi geweest
30/09
Wingene Koers
12/08
Tegenvallers
19/07
Ereplaatsen in Vlaamse Ardennen
24/06
Hernemen
14/06
Ronde de l'Oise geen succes
7/06
27ste in Rijmenam
31/05
Zware Ronde v Belgie
18/05
Olympia Tour geen succes
2/05
5de in PK
26/04
15de in GP Affligem
20/04
Goed Nederlands weekend
7/04
9de in Monts & Chateaux
29/03
Rode trui in Normandie
26/03
Normandie halfweg
24/03
Normandie na dag 2
20/03
50ste in Handzame
18/03
35ste in Nokere Koerse
16/03
16de in de Kattekoers
11/03
20ste inWanzele
08/03
32ste in Rucphen (Nl)
01/03
Kuurne: Out na 2x lek
22/02
Val in sprint
18/02
Aangepast programma
15/02
Start van het seizoen

Volgende Wedstrijden

CIAO !


Gastenboek

Coninental Cycling Team


3M Fanstore





Overzicht belofte wedstrijden 2010


2010 Plaats Uitslag Deelnemers Winnaar Uitslag Fotos
21 Februari Oefenkoers Bottelare 3 105 T Ongena
28 Februari Brussel - Opwijk (IC-1.12 U27) 17 198 J Vermote
6 Maart Handzame (Ind. - 1.13 U23) 13 146 N Reynvoet
14 Maart Dorpenomloop IC Rucphen (Nl ) 26 185 B Markus
20 Maart Bissegem (Ind. - 1.13 U23) 30 K Claeys
24 Maart GP Waregem (Ind. - 1.13 U23) Val 233 T Chamon
27 Maart Zele (Ind. - Bel+EZC) peleton 255 D Vandamme
4 April Kruishoutem (Ind. - Bel+EZC) 5 98 K De Zutter
-
9 April Circuit des Ardennes rit 1 124(lek) 135 Antonov
10 April Circuit des Ardennes rit 2 119(val) 135 T-J Slagter
11 April Circuit des Ardennes rit 3 95 135 P Poux
11 April Circuit des Ardennes rit 4 opgave 135 F Vachon
-
18 April Merelbeke (Ind. - Bel+EZC) 88 157 T Braecke
25 April GP Stad Roeselare IC BVB opgave 198 C Avery
2 Mei Schoonaarde PK beloften 26 186 P Serry
9 Mei Omloop der Kempen (200 km) (Nl) 59 S Van Dyk
-
Tryptique Ardennais
14 Mei Welkenraedt - St. Vith 131 170 K V Driessche
15 Mei Monschau - Eupen 35 J Hoorne
16 Mei St. Hubert 64 W Wauters
16 Mei Libramont 123 J Debusschere
Eindstand 96 L De Vreese
-
23 Mei Horebeke 8 81 T Eijssing
30 Mei Paris - Roubaix 71 150 T Phinney
22 Juni Geluwe IC EZC en Beloften Opgave 170 A Vanoverberghe
30 Juni IWT Oetingen IC EMC, EZC en Beloften Opgave 170 S Jodts
5 Juli Beveren IC Schaal Schoeters EZC en Beloften 96 190 F Robert
6 Juli Knesselare EZC en Beloften 22 87 F Fournier (Fr)
10 Juli Sinaai EZC en Beloften 15 99 G Smet
22 Juli Ninove (Elite) peleton 135 K Dehaes
25 Juli Landskouter EZC en Beloften 12 Phil Lavery
-
Ronde Van Vlaams Brabant
28 Juli Lubbeek 107 197 Nicky Cocquyt
29 Juli Wilsele-Putkapel 23 Joeri Stallaert
30 Juli Rotselaar tijdrit 42 Jonathan Breyne
31 Juli Betekom 104 Stef Van Summeren
1 Aug Dilbeek 62 Joeri Stallaert
Eindstand 36 197 Stijn Steels
-
Ronde Van Namen
7 Aug Rit 1 Namur-Vezin 76 177 Jelle Wallays
8 Aug Rit 2 Hanzinelle - Bievre 95 166 Kevin Dejonghe
9 Aug Rit 3 Sugny - Gesves 80 160 Jens Debusschere
10 Aug Rit 4 Assesse - Phillippeville 87 152 Olivier Pardini
11 Aug Rit 5 Ciney - Namur 61 143 Jaron Van Diermen
Eindstand 54 135 Edwig Cannaerts
-
15 Aug Kruishoutem (U23) 7 90 Michel Vink
17 Aug Omloop van de grensstreek 13 158 W Wippert
22 Aug BK Hooglede - Gits 94 198 L De Vreese
Izegem (Elite) uit koers 170 N Albert
Nieuwkerken - Waas opgave 170 H Haynes
Baronie Breda Classic 35 188 W Kreder
Vichte (Elite) 87 125 F Amorison
Hooglede 35 115 B Verraes
Zwevezele (Elite) 88 119 A Cappelle