Laatst bijgewerkt op 1/1/2016


LAATSTE NIEUWS

30/10
Het is mooi geweest
30/09
Wingene Koers
12/08
Tegenvallers
19/07
Ereplaatsen in Vlaamse Ardennen
24/06
Hernemen
14/06
Ronde de l'Oise geen succes
7/06
27ste in Rijmenam
31/05
Zware Ronde v Belgie
18/05
Olympia Tour geen succes
2/05
5de in PK
26/04
15de in GP Affligem
20/04
Goed Nederlands weekend
7/04
9de in Monts & Chateaux
29/03
Rode trui in Normandie
26/03
Normandie halfweg
24/03
Normandie na dag 2
20/03
50ste in Handzame
18/03
35ste in Nokere Koerse
16/03
16de in de Kattekoers
11/03
20ste inWanzele
08/03
32ste in Rucphen (Nl)
01/03
Kuurne: Out na 2x lek
22/02
Val in sprint
18/02
Aangepast programma
15/02
Start van het seizoen

Volgende Wedstrijden

CIAO !


Gastenboek

Coninental Cycling Team


3M Fanstore





Overzicht belofte wedstrijden 2011


2011 Plaats Uitslag Deelnemers Winnaar Uitslag Fotos
20 Februari Bottelare 14 142 S Caethoven
27 Februari Brussel-Opwijk 60 191 D Beatse -
06 Maart Brussel-Zepperen 39 191 J Carolus -
12 Maart Meulebeke 5 121 K Maene
13 Maart Sint-Laureins 11 99 B Van Goethem
20 Maart Merelbeke peleton 350 V Martens
23 Maart GP Waregem val 245 D McLay
27 Maart Wervik 37 145 M Allegaert
1 / 04 Monts et Ch rit1 134 152 T Van der Sande
2 / 04 Monts et Ch Tr 83 144 L Craddock (USA)
2 / 04 Monts et Ch rit2b 130 143 R Guldhammer (Dk)
3 / 04 Monts et Ch rit3 opgave 135 T Van der Sande
9 / 04 Zonnegem 17 181 J Carolus
12 / 04 Ursel PK tijdrijden 13 40 N Vereecken
17 / 04 Zellik-Galmaarden 124 185 G Bille
25 / 04 Zwevezele 44 87 J Decouttere
27 / 04 Herzele 16 199 N Vereecken
1 / 05 Erwetegem PK 4 201 N Vereecken
4 / 05 Beveren 48 T Ongena
7 / 05 Maria-Aalter 25 132 N Verhoeven
14 / 05 Helchteren Elite 38 176 N Eeckhout
21 / 05 Heist op den berg 167 221 B Leukemans
29 / 05 Paris -Roubaix 72 150 R Sinkeldam
16/6 Ursel 7 46 J Clauwaert
26/6 Oostrozebeke 10 68 C Magic
29/7 IWT Oetingen 79 185 B Scheirlinckx
2/7 Omloop Het Nieuwsblad 67 185 T Van Asbroeck
5/7 Knesselare 36 103 S Six
10/7 Wachtebeke 8 65 S Thijs
15/7 Gistel 11 47 D Depoorter
18/7 Blegny 85 189 B Dron
19/7 Ans 103 154 H Gerard
20/7 Welkenraedt 35 144 P Pajaanen
21/7 Remicourt 117 126 K Borry
22/7 Seraing 103 122 T Vander Sande
18-22/7 Ronde v Luik 92 192 B Bulgac
28/7 Reningelst IC 14 180 C Averey
31/7 Buggenhout Elite 57 143 H Haynes
6/8 Aarsele (U23) 13 64 K Lava
14/8 Schuiferskapelle (U23) 6 55 N Reynvoet
15/8 Kruishoutem (U23) 3 76 T De Troyer
21/8 BK Geel (U23) 36 200 T De Clercq
23/8 Wervik IC 65 165 S Van Luijk (Nl)
28/8 Circuit du Port IC 16 190 L Persson
31/8 Oudenburg IC 24 193 K Maene
3/9 Kemmel (U23) 6 71 N Reynvoet
15/9 Westkerke 10 67 T Van Haecke