Laatst bijgewerkt op 1/1/2016


LAATSTE NIEUWS

30/10
Het is mooi geweest
30/09
Wingene Koers
12/08
Tegenvallers
19/07
Ereplaatsen in Vlaamse Ardennen
24/06
Hernemen
14/06
Ronde de l'Oise geen succes
7/06
27ste in Rijmenam
31/05
Zware Ronde v Belgie
18/05
Olympia Tour geen succes
2/05
5de in PK
26/04
15de in GP Affligem
20/04
Goed Nederlands weekend
7/04
9de in Monts & Chateaux
29/03
Rode trui in Normandie
26/03
Normandie halfweg
24/03
Normandie na dag 2
20/03
50ste in Handzame
18/03
35ste in Nokere Koerse
16/03
16de in de Kattekoers
11/03
20ste inWanzele
08/03
32ste in Rucphen (Nl)
01/03
Kuurne: Out na 2x lek
22/02
Val in sprint
18/02
Aangepast programma
15/02
Start van het seizoen

Volgende Wedstrijden

CIAO !


Gastenboek

Coninental Cycling Team


3M Fanstore





Kalender PWS Eijssen Beloften seizoen 2012

Voorlopig wielerkalender 2012 met alle interclubs; deelnames zijn onder voorbehoud van selectie.

Raadpleeg steeds de kalender dag vooraf omdat in laatste instantie wijzigingen mogelijk zijn.

februari - maart 2012
07-02 18-02 Ploegstage Mojacar
24-02 Teamvoorstelling
25-02 Beverbeek Classic - Hamont-Achel 1.2
26-02 Brussel - Opwijk 1.12 U27
3-03 Vlaamse Pijl Harelbeke TOP1 1.2 U27
4-03 Brussel - Zepperen  1.12 U27
11-03   Deinze-Ieper (Kattekoers) TOP2 1.12
11-03 Omloop Waasland 1.12
18-03 Mol-Sluis - Zuidkempische Pijl 1.12
30-03 01-04 Triptyque des Monts et Chateaux Frasnes 2.2
april
03-04 PK Tijdrijden individueel Ursel
06-04 08-04 Circuit des Ardennes 2.2
07-04 08-04 Vlaanderens Tweedaagse v/d Gaverstreek  2.12
09-04 Dwars door Hageland 1.2
14-04 Luik - Bastenaken - Luik  1.2
15-04 Zellik - Galmaarden - TOP3 1.12 U27
21-04 Testtijdrit Opoeteren
22-04 GP Affligem 1.12
28-04 P.K. Beloften Pollaere U23
mei
01-05 Hoboken - 1 Meiprijs Ereprijs V De Bruyne 1.2
01-05 Testtijdrit Borlo
02-05 06-05 Carpathia Couriers Paths U23 (POL) 2.2 (U23)
02-05 06-05 Giro della Regione Friuli Venezia Giulia (ITA) 2.2 (U23)
06-05 Omloop der Kempen - NL 1.2
06-05 Circuit de Wallonie - TOP4 1.12
11-05 13-05 Triptyque Ardennais 2.12
12-05 Circuit du Pevele (FRA) 1.2 (U23)
14-05 19-05 Royal Smilde Olympia Tour (Nl) (?) 2.2
17-05 20-05 Ronde de l'Isard - FRA 2.2
17-05 Ronde van Limburg 1.2
20-05 Claude Criqueillion Deux Acren TOP5 1.2
27-05 Parijs-Roubaix Beloften - FRA 1.2 U23
28/05 Cologne Classic
juni
03-06 Memorial Philippe Vanconingsloo TOP6 1.2 U27
09-06 Menen - Moorsele 1.12
17-06 Fleche Ardennaise Herve - TOP7 1.2 U27
19-06   GP Geluwe 1.12
19-06 Romsee - Stavelot - Romsee 1.12
24-06 Heusden - Zolder Beker van Belgie 1.12
27-06 I.W.T. Jong Maar Moedig Oetingen 1.2
30-06 Zottegem Omloop Het Nieuwsblad - TOP8 1.2
juli
02-07 Schaal Schoeters - Beveren 1.12
05-07 08-07 Vuelta a la comunidad de Madrid (ESP) 2.2 U23
08-07 Drie Zustersteden - Breendonk 1.12
11-07 Grote Prijs Stad Geel - TOP9 1.12 U27
15-07 Ploegentijdrit - TOP 1.2
16-07 Dentergem Elite Ind
04-07-11 Dwars door Hageland - Aarschot 1.12
17-07 21-07 Ronde van Luik 2.12
17-07 22-07 Valle d'Aosta (It) 2.2 U23
25-07 29-07 Ronde van Vlaams-Brabant 2.12
26-07 Internatie - Reningelst  1.12
augustus
01-08 08-08 Ronde van Namen 2.12
09-08 12-08 Ronde van de Provincie Antwerpen 2.12 U27
09-08 12-08 La Mi-Aout en Bretagne (Fr) 2.2
15-08 BK individueel tijdrijden Lac de l'Eau d'Heure Ind
19-08 BK Elites z/c & U23 -Wielsbeke Ind
21-08 Omloop van de grensstreek - Wervik 1.12
26-08 Circuit du Port Duinkerke- FRA 1.12
29-08   Oudenburg - Memorial D. Jonckheere 1.12
september - oktober
05-09 Wingene 1.12
08-09   Nieuwkerken-Waas 1.12
09-09 Heule 1.12
09-09 Rochefort BVB 1.12
23-09   Gooikse Pijl 1.2
24-09   Moorslede Elite Ind
25-09   Vichte Elite Ind
24-09-11 26-09-10 Cinturo de l'Emporada (Esp) 2.2
5-10-11   Zwevezele Elite Ind
07-10-11   Parijs - Tours (FRA) (?) 1.2