Laatst bijgewerkt op 1/1/2016


LAATSTE NIEUWS

30/10
Het is mooi geweest
30/09
Wingene Koers
12/08
Tegenvallers
19/07
Ereplaatsen in Vlaamse Ardennen
24/06
Hernemen
14/06
Ronde de l'Oise geen succes
7/06
27ste in Rijmenam
31/05
Zware Ronde v Belgie
18/05
Olympia Tour geen succes
2/05
5de in PK
26/04
15de in GP Affligem
20/04
Goed Nederlands weekend
7/04
9de in Monts & Chateaux
29/03
Rode trui in Normandie
26/03
Normandie halfweg
24/03
Normandie na dag 2
20/03
50ste in Handzame
18/03
35ste in Nokere Koerse
16/03
16de in de Kattekoers
11/03
20ste inWanzele
08/03
32ste in Rucphen (Nl)
01/03
Kuurne: Out na 2x lek
22/02
Val in sprint
18/02
Aangepast programma
15/02
Start van het seizoen

Volgende Wedstrijden

CIAO !


Gastenboek

Coninental Cycling Team


3M Fanstore





Overzicht wedstrijden 2013


2013 Plaats Uitslag Deelnemers Winnaar Uitslag Fotos
17/02 Bottelare 7 69 N Wijtinck
3/03 Brussel-Zepperen 47 195 D Mijngheer
10/03 Ieper (topcomp) opgave 198 J Baugnies
17/03 Nogent (Fr) 27 168 A Kamp (Den)
17/03 Esplechin 19 167 T Bayens
29-31/03 Monts et Chateaux 100 157 Sylvestre
29/03 Moeskroen-Quevaucamps 42 157 J Carolus
30/03 Bernissart TR 57 137 E Theuns
30/03 Vieux-Conde - Mont l'Enclus 112 137 L Craddock
31/03 Beloeil-Doornik 86 130 F Mottet
10-14/4 Loir et Cher (fr) 28 160 Tino Tomel
Jongeren trui 3 Romain Cardis
10/4 1 Blois - Nouans Le Fuzelier 53 (val) 160 Tino Tomel
11/4 2 Villebarou - St Gervais la Foret 19 155 Jeroen Lepla
12/4 3 Vendome - Billy 61 150 Tino Tomel
13/4 4 Ange - Ange 42 115 Tom Vermeer
14/4 5 Blois - Blois 37 106 Tino Tomel
20/4 Zonnegem 7 84 K Callebaut
25-29/4 Tour de Bretagne (Fr) 49 Ricardo Zoidl
Bergtrui 3 Dylan Van Baarle
Rushes en Combine 6 Dylan Van Baarle
25/4 Rit 1 36 Ricardo Zoidl
26/4 2 Ploemel - La Turbaille 66 Timothy Dupont
27/4 3 La Turbaille - Le Rheu 79 Timothy Dupont
28/4 4 Le Rheu - Fougeres 20 Julian Alaphilippe
29/4 5 Saint-Thelo- Le Quillio 63 Timothy Dupont
30/4 Tijdrit Huelgoat 50 Dylan Van Baarle
1/5 Rit 7 Heulgoat-Quimpere 69 117 P-L Perichon
10-12/5 Tryptique Ardennais 11 184 Jerome Baugnies
Bergtrui 3 184 Gregory Franckaert
Rushtrui 1 184 TIM VANSPEYBROECK
10/5 Calamine-Bullingen 8 184 Dylan Teuns
11/5 Monschau - Eupen 19 153 Jerome Baugnies
12/5 Soumagne 35 140 Sylvain Dillier
16-19/5 Ronde Isard Opgave C Chamorro
16/5 Rit 1 12 Guyot
17/5 2 St Girons - Carla Bayle 28 96 Barbero
18/5 3 Le Mas d'Azil - Goulier Neige 50 94 B Parra
19/5 Rit 4 Opgave 86 Gert-Jan De Vos
2/06 Waver Rijmenam 21 174 Michael Vink
8/06 Wervik 17 64 Jeroen Lepla
10/06 Ursel 7 89 Hans Dekkers
13-16/6 Boucles Mayenne 125 David Veilleux
13/6 Proloog 54 125 Lecuisinier
14/6 Rit 1 19 124 Benoit Sinner
15/6 Rit 2 59 124 Romain Guillemois
16/6 Rit 3 34 110 Marcel Meisen
22/6 Bachte Maria Leerne 12 99 Thomas De Troch
29/6 Omloop Het Nieuwsblad 45 189 Dimitri Claeys
20/7 Lichtervelde 22 155 Bert van Lerberghe
27-29/7 Tour d'Alsace 107 152
23/7 Rit 1 Ecomusee-Sausheim 85 152 Maxim Pokidov
24/7 Rit 2 Mulhouse - Hunigue 59 143 Caleb Ewen
25/7 Rit 3 Strasbourg-Bischoffshei; 119 132 Philip Walsleben
26/7 Rit 4 Dannemarie-Colmar 128 131 Simon Zahner
27/7 Rit 5 Selestat-Markstein 112 115 Silvio Herklotz
28/7 Rit 6 Ribauville-Cernay 98 107 :Marcel Meisen
14-18/8 Ronde van Oost-Vlaanderen 11 184 Daan Myngheer
14/8 Proloog Knesselare 42 184 Edward Theuns
15/8 Rit 1 Haasdonk 19 184 Jorne Carolus
16/8 Rit 2 Sinaai 15 171 Daan Myngheer
17/8 Rit 3 Massemen 6 169 Jorne Carolus
18/8 Rit 4 Zwijnaarde 76 162 Kenny Willems
21/8 Druivekoers Overijse Elite Opgave met mechansich pech 169 Bjorn Leukemans
25/8 BK Lommel 29 184 Jens Wallays
28/8 Stadsprijs Geraardsbergen Elite 128 256 Nicolas Vereecken
1/9 Schaal Sels 1.1 35 144 Pieter Jacobs
7/9 Brussels-Classic 1.1 69 195 Andre Greipel
15/9 GP Jef Scherens 1.1 57 146 Bert De Backer