Laatst bijgewerkt op 1/1/2016


LAATSTE NIEUWS

30/10
Het is mooi geweest
30/09
Wingene Koers
12/08
Tegenvallers
19/07
Ereplaatsen in Vlaamse Ardennen
24/06
Hernemen
14/06
Ronde de l'Oise geen succes
7/06
27ste in Rijmenam
31/05
Zware Ronde v Belgie
18/05
Olympia Tour geen succes
2/05
5de in PK
26/04
15de in GP Affligem
20/04
Goed Nederlands weekend
7/04
9de in Monts & Chateaux
29/03
Rode trui in Normandie
26/03
Normandie halfweg
24/03
Normandie na dag 2
20/03
50ste in Handzame
18/03
35ste in Nokere Koerse
16/03
16de in de Kattekoers
11/03
20ste inWanzele
08/03
32ste in Rucphen (Nl)
01/03
Kuurne: Out na 2x lek
22/02
Val in sprint
18/02
Aangepast programma
15/02
Start van het seizoen

Volgende Wedstrijden

CIAO !


Gastenboek

Coninental Cycling Team


3M Fanstore





Overzicht wedstrijden 2014


2013 Plaats Uitslag Deelnemers Winnaar Uitslag Fotos
25/02 Ingelmunster CK 4 135 Joachim Vanreyten
02/03 Kuurne-Brussel-Kuurne 92 197 Tom Boonen
7-9/03 3-daagse West-Vlaanderen eindstand 100 190 Gert Joeaar
07/03 Proloog Middelkerke 156 190 Gert Joeaar
08/03 Rit 1 Brugge-Harelbeke 171 190 Danny Van Poppel
09/3 Rit 2 Nieuwpoort -Ichtegem 18 182 G Van Keirsbulck
16/03 Kattekoers TC-1 21 188 Lukasz Wisniowski
19/03 Nokere Koerse 143 187 Kenny Dehaes
24-30/3 Tour de Normandie eindstand 35 150 Stefan Kung
24/03  Proloog 113 150 Stefan Kung
25/03 Rit 1 11 149 Thomas Moses
26/03 Rit 2 20 145 Dylan Groenewegen
27/03 Rit 3 14 142 Daniel McLay
28/03 Rit4 39 142 Lukasz Winiowski
29/03 Rit 5 15 133 Marco Benfatto
30/3 Rit 6 38 133 Benoit Jarrier
4-6/04 Monts et Chateaux eindstand 23 153 Owian Doull
25-30/03 Rit 1 Antoing-Quevaucamps 33 153 Andre Looj
04/04 Tijdrit Benissart 45 147 Jonathan Dibben
05/04 Rit2 Estaimbourg-Kluisberg 43 147 Patrick Konrad
06/04 Rit 3 Beloeil-Doornik 23 141 Owian Doull
12/04 GP Pino Cerami 142 165 Alessandro Petacchi
15/04 Paris-Camembert 69 107 Bryan Coquard
2-daagse Gaverstreek 2 197 Aime De Gendt
19/04 Rit-1 Stasegem 2 197 Aime De Gendt
20/04 Rit-2 Deerlijk 46 134 Kevin Peeters
4/05 PK Wetteren 7 179 Joeri Staellaert
11/05 Circuit Wallonie TC-2 8 181 Maurits Lammertink
17/05 GP Criquiellion TC-3 11 177 Kevin Peeters
Tryptique Ardennais 93 Loci Vliegen
Bergklassement 1 Tim Vanspeybroeck
23/05 Kelmins-Raeren (TA) 29 Loic Vliegen
24/05 Butgenbach-Lontze (TA) 61 Alexander Maes
25/05 Trooz-Trooz (TA) 111 Xandro Meurisse
28/05 Lochristi-Buggenhout (RvB) 40 157 Tom Boonen
29/05 Lierde-Knokke (RvB) 50 157 Tom Boonen
30/05 Tijdrit Diksmuide 1(7km) 110 157 Tony Martin
31/05 Lac de l'Eau d'Heure 145 157 Andre Greipel
1/06 Opgave 157 Paul Martens
8/06 Memorial V Coningsloo 

TC-4

7 181 Rob Ruygh
22/06 Ardense Pijl TC-5 19 177 Stefan Kung
25/06 Halle-Ingooigem 41 164 Arnaud Demare
29/06 Dwars door Vl. Ardennen 17 191 Dimitri Claeys
5/07 Omloop Het Nieuwsblad TC-6 43 187 Dimitri Claeys
19/07 Lichtervelde EZC 8 97 David Geldhof
21/07 Dentergem Elite 41 78 Stijn Steels
24/07 Ninove Elite 37 152 Tom Van Asbroeck
31/7 Reningelst IC 27 Tom Devriendt
3/8 Buggenhout uit koers Pieter Jacobs
10/8 London Prudential Ride 79 147 Adam Blythe
16/8 Lennik EZC 3 62 Tim Diependaele
19/8 GP Zottegem 42 170 Edward Theuns
24/8 Vossem BK 42 184 Joeri Calleeuw
27/8 Overijse Druivekoers 81 187 Jonas Vangenechten
30/8 Templeuve TC-8 10 178 Olivier Naessen