Laatst bijgewerkt op 1/1/2016


LAATSTE NIEUWS

30/10
Het is mooi geweest
30/09
Wingene Koers
12/08
Tegenvallers
19/07
Ereplaatsen in Vlaamse Ardennen
24/06
Hernemen
14/06
Ronde de l'Oise geen succes
7/06
27ste in Rijmenam
31/05
Zware Ronde v Belgie
18/05
Olympia Tour geen succes
2/05
5de in PK
26/04
15de in GP Affligem
20/04
Goed Nederlands weekend
7/04
9de in Monts & Chateaux
29/03
Rode trui in Normandie
26/03
Normandie halfweg
24/03
Normandie na dag 2
20/03
50ste in Handzame
18/03
35ste in Nokere Koerse
16/03
16de in de Kattekoers
11/03
20ste inWanzele
08/03
32ste in Rucphen (Nl)
01/03
Kuurne: Out na 2x lek
22/02
Val in sprint
18/02
Aangepast programma
15/02
Start van het seizoen

Volgende Wedstrijden

CIAO !


Gastenboek

Coninental Cycling Team


3M Fanstore





Kalender Team 3M seizoen 2015

Voorlopig kalender 2015 waaraan 3M normaal present is.

Bij "volgende wedstrijden" in linker kolom de wedstrijden die Tim zal rijden, Raadpleeg steeds de kalender dag vooraf omdat in laatste instantie wijzigingen mogelijk zijn.

februari - maart
22-02 Oefenkoers Bottelare
28-02 Ster van Zwolle 1.2
01-03 Kuurne - Brussel - Kuurne 1.1
Brussel - Opwijk 1.12
08-03 Dorpenomloop Rucphen 1.2
15-03 Kattekoers Ieper (Topcompetitie) 1.2
15-03 Omloop van het Waasland 1.2
18-03 Nokere Koerse 1.1
20-03 Handzame Classic 1.1
21-03 Zeeland Seaports 1.1
23-03 Mol-Sluis 1.1
23-03 29-03 Tour de Normandie (Fr) 2.2
april-mei
31-03 03-04 3-daagse van De Panne 2.1
03-04 06-04 Triptyque des Monts et Chateaux Frasnes 2.2
12-04
14-04 PK Tijdrijden
18-04 19/04 2-daagse van de Gaverstreek 1.12
26/04 GP Affligem 1.12
02/05 Ronde van Overijssel (Nl) 1.2
10/05 Fleche Ardennais (Topcompetitie) 1.2
12-05 17-05 Olympia's 3M Tour (Nl) 2.2
16-05 Claude Criqueillion Deux Acren (Topcompetitie) 1.2
17-05 24-05 An Post Ras (Irl) 2.2
22-05 24-05 Triptyque Ardennais 1.12
27-05 31-05 Baloise Belgium Tour 2.HC
juni
02-06 Gullegem Elite kermiskoers
07-06 Waver - Rijmenam (Topcompetitie) 1.2
14-06 Ronde van Limburg 1.1
23-06 Ruddervoorde Elite kermiskoers
23-06 Romsee - Stavelot - Romsee 1.12
24-06 IWT Oetingen 1.2
24-06 Halle - Ingooigem
29-06 Dwars door de Vlaamse Ardennen 1.12
juli
04-07 Omloop Het Nieuwsblad (Topcompetitie) 1.2
1.12
24-07 28-07 Ronde van Vlaams-Brabant 2.12
24-07 28-07 Tour -d'Alsace 2.2
31-07 04-08 Ronde van Namen 2.12
augustus
01-08 Schaal Sel Merksem 1.1
04-08 Vlaamse Havenpijl (Topcompetitie) 1.2
08-08 11-08 Ronde van de Provincie Antwerpen 2.12 U27
11-08 BK tijdrijden Maldegem 2.12
14-08 18-08 Ronde van Oost-Vlaanderen 2.12
20-08 GP Stad Zottegem 1.1
20-08 Omloop van de Grensstreek Wervik 1.12
21-08 Druivenkoers Overijse 1.1
19-08 BK Elites z/c & U23 -Lommel Ind
september - oktober
04-09 Memorial Rik van Steenbergen 1.1
07-09   Parijs - Brussel 1.HC
15-09 GP Jef Scherens 1.1
17-09 Vichte Elite Ind
20-09   Kampioenschap van Vlaanderen Koolskamp 1.1
24-09   GP Impanis - Van Petegem 1.1
25-09   Omloop v/h houtland Lichtervelde 1.1
28-09 Gooikse Pijl 1.2
08-10 Binche - Doornik - Binche 1.1
11-10   Zwevezele Elite Ind
13-10   Parijs - Tours (FRA) U23 1.2
15-10 Sluitingsprijs Putte - Kapellen 1.1