Laatst bijgewerkt op 1/1/2016


LAATSTE NIEUWS

30/10
Het is mooi geweest
30/09
Wingene Koers
12/08
Tegenvallers
19/07
Ereplaatsen in Vlaamse Ardennen
24/06
Hernemen
14/06
Ronde de l'Oise geen succes
7/06
27ste in Rijmenam
31/05
Zware Ronde v Belgie
18/05
Olympia Tour geen succes
2/05
5de in PK
26/04
15de in GP Affligem
20/04
Goed Nederlands weekend
7/04
9de in Monts & Chateaux
29/03
Rode trui in Normandie
26/03
Normandie halfweg
24/03
Normandie na dag 2
20/03
50ste in Handzame
18/03
35ste in Nokere Koerse
16/03
16de in de Kattekoers
11/03
20ste inWanzele
08/03
32ste in Rucphen (Nl)
01/03
Kuurne: Out na 2x lek
22/02
Val in sprint
18/02
Aangepast programma
15/02
Start van het seizoen

Volgende Wedstrijden

CIAO !


Gastenboek

Coninental Cycling Team


3M Fanstore





Overzicht wedstrijden 2015


2015 Plaats Uitslag Deelnemers Winnaar Uitslag Fotos
22/02 Ingelmunster Clubkampioenschap 9 102 X Meurisse
01/03 Kuurne-Brussel-Kuurne DNF 197 M Cavendish
08/03 Dorpenomloop Rucphen (Nl) 32 192 Floris Gerts
11/03 Wanzele Elite 20 183 Antoine Demoitie
15/03 Kattekoers TC-1 16 192 Baptise Planckaert
18/3 Nokere Koerse 1.1 35 197 Kris Boekmans
20/3 Handzame 1.1 50 Gianni Meersman
Tour de Normandie 2.2 37 143 Dimitri Claeys
23/3 Proloog 125 143 Tom Bohli
24/3 Rit 1 8 143 Lucas Destang
25/3 Rit 2 12 140 Dimitri Claeys
26/3 Rit 3 11 139 Daniel Hoelgaard
27/3 Rit 4 37 130 N Vereecken
28/3 Rit 5 43 123 Nilsen Hoem
29/3 Rit 6 51 103 Floris Gertz
Monts et Chateaux 2.2 9 173 Liliam Calmejane
3/4 Rit 1 24 173 Marc Fournier
4/4 Rit 2 9 170 Liliam Calmejane
5/4 Rit 3 30 152 S Lammertink
6/4 Rit 4 19 133 Maxime Farazijn
18/4 Arno Wallaard Memorial 1.2 8 170 Jasper Bovenhuis
19/4 Ronde v Noord Holland 1.2 18 170 Johem Ariesen
26/4 GP Affligem 15 M Allegaert
2/5 PK Hamme 5 C V Cauwenbergh
12-17/5 3M Olympia Tour 63 104 Jetse Bole
12/5 Ploegen tijdrit Asse 5 104 Jo Piels
12/5 Asse - Ureterp 41 104 Wim Stroetinga
13/5 Ulft-Gendringen 46 104 Jeste Bol
14/5 Reuver-Reuver 20 104 Wim Stroetinga
15/5 Diegem - Diegem 11 104 Jeff Vermeulen
16/5 Tijdrit Delft 104 Dion Beukelboom
16/5 Delft-Delft 11 104 Wim Stroetinga
17/5 Rijswijk-Rijswijk Joris Blokker
27-31/5 Baloise Belgium Tour DNF 157 G Van Avermaet
27/5 Tijdrit Bornem 136 157 M Brandle
28/5 Lochristie-Knokke 45 157 T Boonen
29/5 Knokke-Herzele 71 157 A Demare
30/5 Lac de l'Eau d'Heure 107 157 A Demare
31/5 Sankt-Vith DNF 157 G Van Avermaet
7/6 Waver-Rijmenam 27 182 R Stenuit
11-14/6 Rond vd l'Oise 76 125 J Edmondson
11/06 Rit 1 23 J Ariesen
12/06 Rit 2 37 S Tronet
13/06 Rit 3 21 V Langen
14/06 Rit 4 86 J Edmondson
24/6 Halle-Ingooigem 98 151 N Bouhani
4/7 Omloop het Nieuwsblad 9 171 F Gerts
19/07 Dwars d Vlaamse Ardennen 19 171 S Steels
31/07 Bk Lac de l'eau d'heure 97 162 J Stallaert
21/08 Arnhem-Veenendaal 28 124 D Groenewegen
23/08 GP Jef Scherens Leuven DNF 188 B Leukemans
26/08 Druivekoers Overijse DNF 187 J Baugnies
29-30/8 Ronde v Midden Nederland 50 C Premont
Rit-1 Leersum-Leersum Pl TR 12 24 C Premont
Rit-2 Utrecht-Utrecht 31 192 A Cecchin
6/09 Kernen Omloop Nl 83 181 M Walscheid
9/09 Wingene Koers 14 145 W van Aert
12/09 De Kustpijl Heist DNF 104 M Zanotti
16/09 GP Wallonie DNF 148 J Debusschere
18/09 Kampioenschap v Vlaanderen DNF 192 M Golas
23/09 Omloop vh Houtland Lichtervelde 70 157 J Debusschere
27/9 Gooikse Pijl 145 179 O. Naesen
13/10 Putte-Kapellen 69 152 N Bouhani